Zamawiam

Praktyk, pasjonat, stale rozwijający swoje kwalifikacje zawodowe. Niedoszły pedagog , a od 10 lat doświadczony technik masażysta, bodyworker, terapeuta manualny oraz  instruktor odnowy biologicznej i ćwiczeń oddechowych wg prof. Buteyko. Uczestnik wielu specjalistycznych szkoleń takich jak np.: spiralna stabilizacja mięśniowa wg dr R.Smisek (ćwiczenia typu  zdrowy kręgosłup/  posturalne) oraz z zakresu technik wschodnich jak : japoński masaż Zen Shiatsu, masaż hawajski Lomi Lomi Nui i inne. Doświadczenie  zdobywał w placówkach medycznych, ośrodkach zdrowia, klubie fitness, spa oraz w prywatnej praktyce.

Absolwent studiów z zakresu promocji zdrowia wraz ze zdrowiem publicznym , gdzie obronił pracę dyplomowa pt.: Wspływ stresu na zdrowie psychofizyczne współczesnego człowieka. Obszar jego zainteresowań zawodowych obejmują także zagadnienia z zakresu szeroko rozumianej psychosomatyki, której studiów zamierza podjąć się w najbliższym czasie.  

Prywatnie: były zawodnik i pasjonat koszykówki, amator jazdy rowerem i innych form związanych z rekreacją ruchową. W wolnych chwilach medytuje, słucha muzyki, czyta książki.

 

Angelika Perdek-Chabinowska jest absolwentką Akademii im. Jana Długosza w
Częstochowie, na której studiowała pedagogikę opiekuńczo-resocjalizacyjną. Ukończyła również studia podyplomowe z doradztwa zawodowego w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie.

Posiada bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej, zarówno dla instytucji państwowych i dużych firm.  Pracowała jako nauczyciel, pedagog, doradca zawodowy, zarówno młodzieży, jak i dorosłych. Od lat prowadzi kursy kwalifikacyjne, a także szkolenia z umiejętności miękkich, technik radzenia sobie ze stresem, autoprezentacji, elementów psychologii pozytywnej, nowoczesnych metod nauczania, czy warsztatów dla rad pedagogicznych. Jest trenerem efektywnego uczenia się. Pomaga również uczniom w pracy nad stresem czy asertywnością.

Jako trenerka stawia na aktywizację uczestników i pragmatyzm, starając się przekazywać wiedzę, którą można wykorzystać w swojej pracy i życiu prywatnym.
Interesuje się psychologią rozwoju i podróżami. W wolnych chwilach najchętniej czyta literaturę poświęconą psychologii pozytywnej, a następnie stara się wcielić ją w życie.

Michał Rudnicki - masażysta, instruktor zajęć Zdrowy Kręgosłup. Od kilkunastu lat związany ze sportem: początkowo jako uczestnik zajęć, następnie zawodnik a w końcu instruktor karate (posiada stopień mistrzowski 1 dan).

Zawodowo związany również z językami obcymi (posiada wykształcenie nauczyciela języka francuskiego i angielskiego). Jego kilkuletnie doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach skłoniło go do poszukiwań w zakresie szeroko rozumianego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Kilkuletnia praktyka jogi i zainteresowanie anatomią i działaniem ludzkiego ciała zaprowadziły go do rozpoczęcia nauki w Medycznej Szkole Policealnej na kierunku Technik Masażysta. Obecnie łączy własne doświadczenie z najnowszą wiedzą w dziedzinie zdrowia i promuje działania prozdrowotne poprzez prowadzenie zajęć Zdrowego Kręgosłupa, warsztatów antystresowych oraz pisanie artykułów na temat sposobów zachowania zdrowia w środowisku pracy. Stale poszerza swą wiedzę - aktualnie uczestniczy w kursie Trener Personalny o Specjalizacji Medycznej.

Malwina Umiastowska - Dietetyk kliniczny, psycholog, psychodietetyk, absolwentka studiów podyplomowych Warszawskiej Akademii Medycznej, kierunek: Dietetyka w Chorobach Wewnętrznych i Metabolicznych oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (Uniwersytet SWPS), kierunek Psychologia Społeczna. Twórca autorskiego Programu M.U. Diet Program, opartego na rzetelnych i naukowych źródłach oraz wieloletnim doświadczeniu w pracy z pacjentami. 

 
Z wielkim zaangażowaniem edukuje szerszą publiczność, prowadząc wykłady oraz szkolenia dla firm, szkół i sportowców oraz tancerzy. Bierz udział w imprezach plenerowych, firmowych, piknikach czy innych wydarzeniach podyktowanych zdrowemu trybowi życia. Pisze artykuły branżowe, udziela wywiadów eksperckich mediom (prasa, radio i TV).
 
Prywatnie jest uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do życia miłośniczką aktywnego trybu życia i sportów, szczególnie tych ekstremalnych. Bardzo ceni sobie wartości rodzinne, uwielbia podróże i aromatyczne, naturalne zioła i przyprawy. 

O nas

NASZA HISTORIA

Zadzwoń

Healthhappy 

Aleje jerozolimskie 123 A Warszawa

email: healthhappyoffice@gmail.com

tel: 661 499 583